Muzyczne Centrum Aktywności Smily Play 3w1.

babet72@wp.pl
Cena: 70 zł
Telefon: 602656424

Muzyczne Centrum Aktywności Smily Play 3w1.

Wielofunkcyjna zabawka, która rośnie razem z dzieckiem dzięki regulacji do 3 różnych pozycji - leżącej, siedzącej, stojącej.
Rosnący wraz z dziećmi zestaw można ustawić w następujących pozycjach: ogródek zabaw dla najmłodszych (0-6 miesięcy); siedzące miejsce do zabawy dla niemowlaków (6-12 miesięcy) oraz stolik do zabawy (od 12 miesięcy wzwyż).
Zabawka posiada: interaktywną muzyczną książeczkę z melodyjkami, przyciski z melodyjkami i światełkami, interaktywną kokardkę, która migocze czerwonym światełkiem, okienko z owadami, obrotowy walec-grzechotkę, terkoczący kwiatuszek oraz trzy zawieszki.
Zabawka pobudza do aktywności ruchowej, chwytania, przyciskania, przesuwania, dzięki czemu wpływa na rozwój koordynacyjno-informacyjna Maluszka.
 
Wymiary zabawki: 55 x 46 x 53 cm.
Zasilanie: 3 x AAA 1,5V
 
SMILY Play to linia zabawek, które dzięki swej funkcjonalności (moduły dźwiękowe, świetlne, wersje polskojęzyczne oraz rozbudowane funkcje elektroniczne), zyskuje uznanie w oczach Maluchów i ich rodziców.
Zabawki te mają bowiem za zadanie rozwijać zmysły i wyobraźnię, stymulować rozwój, sprzyjać aktywności i poznawaniu oraz co najważniejsze gwarantować Maluszkowi radość z zabawy.


Dodano: 2013-09-01 20:36:42    Odsłon: 68

Baner V